Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  123,80 zł , zmiana od tamtej pory: -66,48%

Re: Wyniki roczne

Zgłoś do moderatora
Dlugo mozna by dyskutowac o tym „niemal pewne”… przeciągnęło by sie pare tygodni, poszłoby pare newsow o Ruskach widzianych na Ukrainie, poleciałoby kolejne 10%+, poszłyby Ci stop losy (bo przecież tniesz straty?) i tyle miałbyś kupna w dołku. Po faktach to zawsze niemal pewne, a jak dla mnie to raz wyjdzie a raz nie. Tylko sie pamięta sukcesy a mniej porażki (np kiedy Cie wywali na SL a potem odbije, albo sprzedasz przed mocnymi wzrostami).

Nie wiem co Cie nie przekonuje w „modelu biznesowym” bo ten akurat jest genialny. Niskie koszty, powtarzalne przychody, w trendzie cyfryzacji ktory bedzie tylko postępował przez kolejne 10+ lat. To ze produkt wg Ciebie nie jest nadzwyczajny weryfikuje rynek/klienci i na razie mowi co innego. wydaje mi sie ze mieszasz model biznesowy z potencjałem wzrostu spolki przy obecnej cenie, a to juz inna sprawa. Kto odstąpił od jakich danych przychodowych? regularnie doszukujesz sie tu jakis nieczystych zagrań/teorii spiskowych ktorych w porownaniu do GPW tutaj nie ma.

Nie wspominając ze trudno zrozumieć o co chodzi w Twojej „misji”. Produkujesz sie na wątku Spolki ktora urosła 100% w rok, kilkukrotnie w 2-3 lata (+ dywidenda), zdecydowanie powyzej rynku. A 90% Twoich postów to jacy tutaj idioci, dawcy kapitału itp itd trudno skumać o co chodzi w przekazie… to ze moznaby wiecej gdyby kupowac i sprzedawac na dołkach i górkach to super-dawno wszyscy wiedza: jednym sie nie chce bo maja inne ciekawsze rzeczy, inni maja inne strategie a jeszcze inni sie nie znają. Wiec mozesz spędzić kolejne 30 lat przekonując i walcząc ze masz jedyna słuszna strategie i walcząc z wszystkimi dookoła a mozesz zaakceptować ze swiat jest bardziej złożony niz to i zaakceptować lub zmienić nastawienie. Twój wybór…

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TEXT -0,62% 41,50 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.