niestety - raport bedzie w piatek po sesji, co jednoznacznie i nieodwołalnie oznacza, że będzie słaby i zarzad nie ma żadnej dobrej wiadomosci, ktora mogła by nas uratować - wiadomo przecież nie od dziś, że piątkowa data raportu jest niepodważalnym wyznacznikiem jakości prezentowanych danych
:)))))))))
a na poważnie: zarząd nie informuje o kolejnych etapach procesu. Traktuje go zero-jedynkowo: przeglad sie skonczy - będzie ogłoszenie. A jak bedzie miało być ogłoszenie, to pójdzie przez ESPI a nie jako dodatkowa informacja w raporcie.
Także przykro mi, ale nie spodziewałbym się jednak żadnych konkretów