Juz od dłuższego czasu nie było mowy o nowych planach rozwoju wiec moze cos powiedzą. W ostatnich latach były nowe produkty, integracje z różnymi narzędziami, kupno domen, rozwoj działu sprzedaży i segmentu ENterprise - dobry moment na podsumowanie co wypaliło i idzie dobrze a gdzie jest „pole do poprawy” czyt słabo. Wszelkie dane liczbowe ponad przychody i zysk (ARPU i zmiany dla poszczególnych produktow, itp) beda miłe widziane