Gdzie ja napisalem ze jest tanio? - i przyganiasz o czytaniu ze zrozumieniem… poza drobnym dokupowaniem w okolicach 95-100 dawno juz nie bylem na większych zakupach. Swoja droga to odpisałem Ci przed wzrostami pomijajac ze mnie takie dzienne/tygodniowe ruchy +- 3% nie emocjonują. Tak wiec słabo trafiasz z Twoimi tezami…
Nie mam problemu z tym ze uważasz ze jest drogo i ze wolisz co innego kupowac. Ale juz Twoje prostackie posty i ciagle pyskówki to coz, mówią przede wszystkim wiele o Tobie.
„Marza powinna topnieć…” bo Ty tak powiedziałeś? „..a jak dojdzie spadek klientow…” no bo wiele na to wskazuje… Kolejne ciekawe teorie, kiedys moze sie uda. Dziwisz sie ze Ci odpowiadają piewcy modelu biznesowego - bo Ty, choć on prosty jak budowa cepa, go po prostu nie kumasz. Udowodniłeś to kilkoma swoimi błyskotliwymi komentarzami na temat Spolki. Nie wiem czy to nowe technologie przerastają, trendy cyfryzacji, proste działania matematyczne czy jeszcze cis innego. Nieważne… po raz kolejny sie nabrałem ze warto z Tobą podyskutować ale czasami po kilku tyg przerwy od bankiera zapominam z kim mam do czynienia.
Juz sobie przypomniałem tak wiec bez odbioru- mozesz jechac dalej, obiecuje ze nie bede przeszkadzał…
Ps. Miłego weekendu wszystkim :)