też tak myślę , tylko jeszcze rynek musi ciebie mistrzu pokory nauczyć i nauczy, nawet nie będziesz wiedział kiedy . mnie nauczył w 2008 r ciebie też zdąży ,a wtedy bedzisz wiedział że zarobiona kasa innych bedzie się brała z twoich strat , a i medal zawsze ma dwie strony , bez odbiru