Dnia 2021-06-19 o godz. 12:02 ~tabuse napisał(a):
> i co do sprzedawania "na górce" - przypomnij mi kiedy 120zl bylo górką jak realizowales swoje fantastyczne kóleczko?
no no matole kiepsko liczysz co do groszówek dla was to faktyczne groszę bo kapitałem nie śmierdzicie tylko tym co poza żarciem wam zostaje obracacie .