dlatego trzeba było kupić kernel to byś był był bogaty i trzymać do jesieni widzisz drobnico jak pakując pół duzej banki w lvc jestem ugotowany w kernel zawsze szybko moge wyskoczyć , płynność determinuje moje preferencji , proponuje wytrzymać do raportu i zobaczyć albo nowe szczyty nawet na chwile albo nowe dołki na dłużej