Swędzi was i szczypie trzeba przyznać mariaż exCFG z GS. Tylko po co w ogóle jeszcze o nich wspominać? Co to zmieni? Jedyne co mnie interesuje to co PLW wrzuci w CFG i jak o kurs zadba Prezes. Czy błyśnie ekonomicznym geniuszem czy pozwoli żeby CFG pałętało się przy PLW jak piąte koło u wozu. Jakby nie patrzył czas szybko leci i na niekorzyść dla spółki i jej wizerunku. Im dłużej trwa taki stan zawieszenia tym gorzej. Przydałoby się rzucić jakieś komunikaty bo kurs się zwyczajnie zapada pod swoim ciężarem. Dabadibu Agencie do Zadań Specjalnych gdzie jesteś? hehe