Niezła piaskownica ta twoja firma pff skoro zamiast pracować to tylko na forum innej firmy siedzisz. Ale niech Ci będzie, szacunek że ktoś Ci za to płaci, rozumiem że od posta ? Dobrze, że Twoja firma chciała ludzi z CFG bo może mieć jescze nie jedną okazję aby ich przygarnąć, jak tylko kasa się skończy. Pozytywem jest również to, że sam wierzysz w to co piszesz , to dobrze , tylko zachodzi tu widoczna potrzeba zwiększonej dawki leku abyś nie mylił faktów. Wszyscy trzymamy kciuki i wierzymy, że nadejdzie dzień kiedy w końcu się obudzisz bez żadnych problemów.