pfff /yyy / tokyo ile ty masz nick-ów? już powoli cięzko zliczyć.
czytam te posty - i w jednym odpisujesz sobie na kolejny.
średnio ogarnięty czytelnik widzi kto to pisze.
Zawsze to samo - kolejne wychwalanie zespołu który opuścił akcjonariuszy, oraz negowanie wszystkiego co jest teraz.
i ta sama śpiewka ""Póki co średnio tu się dzieje. Projekty jakieś nijakie póki co. Może ten Egipt coś tam rokuje" - tak, wszystko złe, słabe. Jedyne dobre to był zespół który odszedł jednego dnia, przez przypadek do wydawcy gier HW i PD.