Zajrzałem wczoraj na forum, napisałem 4 posty. Nie palę, więc na to przerw nie robię. O moją firmę się nie martw, bo to nie kołchoz. Wyjdzie z niej najbliższe AAA, jakie wyda polska firma i nikt u nas. nie siedzi z łańcuchem na szyi i stoperem. A wszyscy tutaj bezrobotni, bo tez w godzinach pracy odpisują?
Taja1, z jaką kasą poszli? Przecież z raportów i czatu wynika, że wszystkie marki i zaczęta gra zostały w spółce i zaraz mają być zagospodarowane.