Ojojoj. Co tu się porobiło jak mnie nie było. Exceefgiesowcy wypłynęli z gieesem. Obstawiałem że ich zwyczajnie studia gamedevowe rozdrapią a tu całe stado w nowej spółce. Co niektórych pewnie piecze że nie zamiatają ulic he he. Mówiłem że to okazja na rynku gamedev tacy ludzie. Już pomijając menedżerkę puścić doświadczonych szeregowych ludzików wyszkolonych między innymi za swoje pieniądze... hehe, dobry numer. Ale... było minęło. Czekam dalej co tu się będzie działo. Póki co średnio tu się dzieje. Projekty jakieś nijakie póki co. Może ten Egipt coś tam rokuje. Coś tam jeszcze z HW i PD skapnie... Średnio mi się widzi tworzenie kolejnego huba skupiającego zespoły i wydającego gry. Zaczyna się w tej niszy tłoczno robić. Niedługo problemem będzie znalezienie zespołu z pomysłem bo konkurencja coraz większą i coraz więcej spółek z takim pomysłem na życie. Jedyne co wybije trwale kurs to zespół robiący coś sensownego i większego pod szyldem CFG. Niezłomnie czekam że Prezes ambicjonalnie potraktuje kurs spółki.