Jeśli faktycznie wszystkie taktyczno-strategiczne (a może i menadżerskie) poszłyby przez CFG jako wydawcę, to póki co jedyna droga. Nawet zakładając podpisanie HW i PD, a powinien być raport jak to się stanie, to te gry trzeba będzie zrobić, a wcześniej wymyślić.