Pfff - z rana podniosły mi ciśnienie wypowiedzi na innym forum, z których wynikało, że wypowiadasz się tam pod innym nickiem - przyznam, że przyjmowana w nich narracja nawiązywała mocno do twoich poglądów - jeśli to nieprawda, to sorry. nie pamiętam jednak abym dziękował za coś szczególnie wylewnie, natomiast atak spamerów... no cóż, czas pokazał, że wzrosty na CFG są zadzwiająco zbieżne czasowo z wpisami na forum ze strony Marcompa, Zenka i reszty (poza Adameczkiem, on jest longtermowych spammerem). także do ich obecności i stylu obecnie się przyzwyczaiłem.