ACS: aircraft carrier
Inwestor to przykład czegoś, o czym ja pisałem wiele razy i nie miałem racji. To tak a propos tych bzdur o moich zlowieszczych i insajderem u zakusach, bo jestem sceptyczny. Przyszło mi do głowy, napiszę do Articifera, nie są już na giełdzie, może opowiedzą coś ciekawego, jest mail na stronie :-).
A tu na razie sobie odpuszczę zaglądanie, jak Kajtek wróci do formy, to będzie nadzieja dla tego forum.