Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: nadal uważam

Zgłoś do moderatora
Na prawdę zachwyca Cię giga emisja ratunkowa dla Rabatu?
Inwestor ma objąć 25% akcji w obrocie, przy czym 75% akcji pozostanie w rękach Bomi, a więc władzy nad spółką mu nie da.

Czy uważasz, że ktoś się skusi na ten sztuczny miód? Zwłaszcze, że Rabat nie jest notowany na żadnej giełdzie? Chyba, że Bomi odsprzeda swój pakiet, ale wtedy to akcje głęboko zanurkują, bo Rabat dla Bomi w tej chwili jest jedyną nadzieją na dochody.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOMI 0,00% 0,01 2013-09-26 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.