Dnia 2015-09-09 o godz. 10:03 ~devilek napisał(a):
> czyżby grubas się wypróżnił ?? były duże obroty i może już go nie ma ?? i co teraz będziemy rosnąć czy stagnacja. Widzę dziury do 3,37 a to znaczy że dopiero na wyższych półkach ktoś siedzi...
devil, jk interpretujesz dzisiejsza sesję?
open 3,36... (jedną akcją)
close 3,24... (2305 akcji)
no i ten wykres dzienny...