po co tobie dywidenda ? jak co dywidendę - jest gorzej w zeszłym roku spólka była po ok 4 zł teraz jest po 3,30 stracone ok 70 gr Dywidendy było ile 36 gr? Więc realna strata jest oh 34 gr I jeszcze z dywidendy oddajesz podatek mimo że realnie straciłeś- jaki sens ma kupno pod dywidendę?