Dnia 2015-09-09 o godz. 10:03 ~devilek napisał(a):
> czyżby grubas się wypróżnił ?? były duże obroty i może już go nie ma ?? i co teraz będziemy rosnąć czy stagnacja. Widzę dziury do 3,37 a to znaczy że dopiero na wyższych półkach ktoś siedzi...
może jednak znwou, devil, życzeniowo załozyłeś, że jakiś gruby naprawdę sprzedawał/kupował (a nie tylko mielił)?
gdyby jakiś gruby był (w twoim rozumieniu), cos by było wiadomo:
http://www.attrader.pl/insajder/