Wykres, spójrz na zachowanie Action i AB, wygląda mi to na zbiorowe opuszczanie branży przez fundy. Data spadała wcześniej ale to przez wtopy w Rumunii a potem w Czechach. teraz kiedy restrukturyzacja zaczyna przynosić efekty nie może się odbić bo action zawalił pierwsze półrocze a AB wyhamowało.