Dnia 2015-09-09 o godz. 16:19 ~wykres napisał(a):
> > Dnia 2015-09-09 o godz. 13:34 ~hehe napisał(a):
> > > to przyjmuj oby za rok akcje nie były po 2 zł bo tej dywidendy na wyrównanie strat ci nie wystarczy :-))))
>
> > Autor: ~ciekawe [178.43.5.*] 2015-09-09 11:04
> > po co tobie dywidenda ? jak co dywidendę - jest gorzej w zeszłym roku spólka była po ok 4 zł teraz jest po 3,30 stracone ok 70 gr Dywidendy było ile 36 gr? Więc realna strata jest oh 34 gr I jeszcze z dywidendy oddajesz podatek mimo że realnie straciłeś- jaki sens ma kupno pod dywidendę?
>
> niektórzy wbrew faktom zrozumieć nie mogą, że z dywidendą i uśrednianiem można być w plecy
Tak swoją drogą szkoda dzieciaka...