no to niech jeszcze otworzą masarnię, browar i oczyszczalnię ścieków...
problem w tym, ze w rynek idzie komunikat: NIE ZARABIAMY i szukamy okazji...
Czyli jest cienko. A dodajac do tego wcześniejsze wtopy - spółce brakuje już chyba pomysłu na siebie.
Zresztą poczytaj, co sam napisałeś zaraz po ogłoszeniu niby nowej "strategii" przez prezeskę.
Sam to zaskakujaco trafnie podsumowałeś, ze ściema i ogólniki.