wolumen dziś większy, ale uważam to za ściemę, gdyż chyba ktos (moze obkupiony poniżej 3,1x) uparł się sprzedawać nie niżej jak po 3,30 (co akurat jestem w stanie zrozumieć), więc mieli walorem małymi paczkami, a jak sie trafi chetny z lewej, to mu sprzedaje...