Dnia 2015-09-09 o godz. 12:01 ~devilek napisał(a):
> gdyby tak każdy uważał już byśmy mieli 2,xx ale widać tak nie jest. Zgodzę się z tym że jest mała popularność ale to dotyczy całej branży ponadto action - ulubieniec anali pokazał beznadziejne wyniki. Strategia jest zrozumiała i tutaj sprawa jest dosyć jasna - handlować czym się da byle był dobry zysk - bardzo dobra strategia. Kiedyś na stacji też nie było hotdogów :)
to, ze 2,xx jeszcze nie ma, to hyba tylko dlatego, ze posiadacze waloru maja go tak wiele, iż nie mogą wywalić (z braku popytu) wszystkiego, bo kurs zleciałby na 1,xx.
Moja opinia jest taka (i chyba sporej części rynku też): jsli spólka nie zarabia na core biznesie i nie doskonali sie w tym, a szuka okazji do zarabiania w zabawkach (czy hot dogach), to znaczy, ze albo nie ma pomysłu na siebie, albo branża jest w odwrocie, albo konkurencja napiera bezlitośnie... Albo wszystko razem i jeszcze coś wiecej.
No i jeszcze żeby nie okazało się, iż jeszcze jakieś truchło z szafy wypadnie (poprzedni prezes odszedł bez słowa i NIE DOSTAŁ ABSOLUTORIUM)