Dnia 2015-09-09 o godz. 10:03 ~devilek napisał(a):
> czyżby grubas się wypróżnił ?? były duże obroty i może już go nie ma ?? i co teraz będziemy rosnąć czy stagnacja. Widzę dziury do 3,37 a to znaczy że dopiero na wyższych półkach ktoś siedzi...
Zmartwiłeś mnie swoimi spostrzeżeniami, bo to może oznaczać że już sobie w dół nie uśrednię :))))))
Ale przy okazji przyszłej dywidendy i tak dokupię , o ile nie będzie już ponad 7 zlotych :))))))