gdyby tak każdy uważał już byśmy mieli 2,xx ale widać tak nie jest. Zgodzę się z tym że jest mała popularność ale to dotyczy całej branży ponadto action - ulubieniec anali pokazał beznadziejne wyniki. Strategia jest zrozumiała i tutaj sprawa jest dosyć jasna - handlować czym się da byle był dobry zysk - bardzo dobra strategia. Kiedyś na stacji też nie było hotdogów :)