> Dnia 2015-09-09 o godz. 13:34 ~hehe napisał(a):
> > to przyjmuj oby za rok akcje nie były po 2 zł bo tej dywidendy na wyrównanie strat ci nie wystarczy :-))))
> Autor: ~ciekawe [178.43.5.*] 2015-09-09 11:04
> po co tobie dywidenda ? jak co dywidendę - jest gorzej w zeszłym roku spólka była po ok 4 zł teraz jest po 3,30 stracone ok 70 gr Dywidendy było ile 36 gr? Więc realna strata jest oh 34 gr I jeszcze z dywidendy oddajesz podatek mimo że realnie straciłeś- jaki sens ma kupno pod dywidendę?
niektórzy wbrew faktom zrozumieć nie mogą, że z dywidendą i uśrednianiem można być w plecy