W tym kierunku w Polsce to zmierza, a będzie znacznie gorzej, bo nie mamy ropy ani innych rzeczy, które oni mają.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wenezuela-zamknela-granice-z-Kolumbia-3628098.html
A co do giełdy:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Spolki-bez-zyskow-Oto-najdluzsze-serie-strat-na-GPW-7488054.html
Ile warta jest spółka, która nie wygenerowała zysku przez 33 kwartały???
NIC.
A ile za nią płacono 33 kwartały temu?
Ok. 6000 zł.
Dziś mniej niż 2 zł.
Tak wycenia rynek.