Dnia 2016-12-12 o godz. 13:08 ~koko napisał(a):
> jeśli spółka Wam nie odpowiada, po co zaśmiecacie niemądrymi komentarzami , póki co sprzedaż pięknie rośnie i to w dużym tempie, zbieranie od naiwnych akcji trwa,
napisz madry koment - zobaczymy, jak taki wyglada...
a to zbieranie od naiwnych trwa i trwa, i to tak, ze nawet trzy razy z rzędu po dywidendzie kurs spada... ;)
http://at.biznesradar.pl/3537aeab51c1cce2e1845699b9bebcf4.png