Nie nadymaj się tak swoją elokwencją wykres bo pękniesz. I kto wtedy będzie psuł klawiaturę? Więc zachowuj się skromnie jak przystało na człowieka który zarabia tak jak potrafi najlepiej, czyli wystukując wciąż te same teksty
A o zyskach ja nie pisałem tylko wspomniałem że dwukrotnie zgarnąłem niezłą dywidendę a niedługo mam nadzieję na kolejną.