od rana jest intensywne mielenie walorem po 1,85 by znów robić pozory zainteresowania spółką,
ale to tylko mielenie po tej samej cenie i kolejne próby zwabiania kapitałodawców...
Fox, sam najlepiej wiesz, ile razy tak było, ze z rana mielenie i pompowanie kursu, a potem wywalanie...