muszą się wyjaśnić kwestie vatu i kontroli ja na ich miejscu zrobiłbym to samo co action, prośba o skontrolowanie wszelkich niepewnych transakcji celem weryfikacji... to by wykazało że chcą być transparentni. Nie wiem czy to prawda ten post o dwóch kontrolach, nie chce mi się tego sprawdzać gdyż jak wiesz nie posiadam papierów daty. Moim zdaniem w tej wycenie to jedyny już problem który może przesądzić o dalszej przecenie, chociaż wydaje się że sypacz będzie pilnował kursu a prócz niego więcej sprzedających już jest niewielu.