dywidenda za ten rok pewnie będzie bo musi być ale co z tego, faktycznie kurs się osuwa. Lada moment wyjdzie info w kwestii kontroli, każdy z dystrybutorów IT kupował towar od takich firm, niestety prawo mamy takie że będą sprawy w sądach i pewnie będą się toczyły 5 lat lub lepiej ale władzy to nie interesuje że kiedyś tą kasę z odsetkami będą musiały oddać... tak więc komputrona prezio zapłacił 5mln ale do pudła i tak pewnie trafi a jak im vat dowalą to może być z nimi cieniutko, action walczy, abc cichutko czeka na jakąś karę, ab mimo poparcia nowej władzy w przyszłym roku też pewnie coś zapłaci. techdata już podobno wpłaciła ale co z tego skoro nie muszą nikomu o tym powiedzieć... ech ta branża szoruje po dnie... czyli ?? może warto teraz zainwestować ???