Dnia 2016-12-12 o godz. 08:48 ~Fox napisał(a):
> A co, jeśli sypacz nie jest sypaczem, tylko sypacza udaje i łyka sobie pakiety co dzień wiedząc, że sytuacja firmy jest dobra???
> Da się wykluczyć udawanie sypacza, przez nie-sypacza???
>
> Gdy spółka warta ponad 4 zł chodzi poniżej 2 zł, to warta świeczki gra.
>
Spekulując na podobnej zasadzie, jak twoja teoria, to predzej bym przyjął teorię devila, ze jakiś ktoś lub jacyś ktosie wiedzą lub przeczuwają, ze może lada chwila wyjdzie z daty info podobne do tych, które zdołowały actiona. I dlatego ktos gra na czas, byle zdążyć wyjść z jak największej ilosci akcji. Pomyśl w ten sposób, a potem pomyś, co byś robił na miejscu tego ktosia, nie mogąc wywalić wszystkiego pekacem w rynek... Albo pomyśl, jak bardzo spadłby kurs, gdybyś tylko ty wywalił swój pakiet pekacem...