Dnia 2016-12-12 o godz. 08:48 ~Fox napisał(a):
> A co, jeśli sypacz nie jest sypaczem, tylko sypacza udaje i łyka sobie pakiety co dzień wiedząc, że sytuacja firmy jest dobra???
> Da się wykluczyć udawanie sypacza, przez nie-sypacza???
>
> Gdy spółka warta ponad 4 zł chodzi poniżej 2 zł, to warta świeczki gra.
>
Nie da się. Za długo to trwa. A teraz są kontrole i sprawa vat. I jest smrodek actiona. Jest za dużo głupawych gierek w podbitki i mielenie walorem. Jest brak popytu. Jest narastajaca niechęć do mci. Jest w pamieci rynku nagłe odejście wice od spraw finansowych. Są niby rosnące przychody, zaś zyski... Są, jakie są. Wierzysz, by jakiś niesypacz udawał sypacza i zwalał kurs przez tyle lat?