Tak sobie od niedawna przeanalizowałem dokładnie
spółki z tego sektora, są lepsze są gorsze,mają wzloty i upadki,
ale ta od kilku miesięcy ciągle spada i co ciekawe bez żadnego odbicia
Ktoś mocno pilnuje spadków,pomijając plotki to nawet bankruci czasami obijają na północ
Myślę że zainteresowany wiele tu ugra tylko kiedy ? Łyka sam od siebie i coś do koszyczka obcego mu wpada.
Nic sie nie dzieje bez celu a cel to chyba tanie zakupy