Dnia 2016-03-15 o godz. 10:16 ~devilek napisał(a):
> wcześniej to nie przeszkadzało, kurs się obniżał i obniżał. Przecież nie tak dawno było 3zł przez moment. Kurs urósł o prawie 15% bez powodu ?? czy dzięki podbitkom ?? wykres troszkę przesadzasz teraz.
tak, urósł TYLKO dzieki podbitkom na MAŁYM, NAJCZĘŚCIEJ kilkanasci kilo (sporadycznie ok. 40 K) wolumenie, a takie gierki podbitkowe to ja z toba mógłbym robić za kasę ok 20 K pln każdego z nas dziennie...
tu jest wciąż tylko czekanie, by z lewej pojawił się większy wolumen, którego od dawna nie było
widziałeś tu kiedyś (co najmniej od roku, by na jakiejś półce (z pierwszych pięciu) było więcej niż 10 K?
no właśnie...
tak, uważam, ze kurs urósł, dzięki kolejnemu dmuchaniu i czekaniu na świeżych kapitałodawców...