wykres liczysz sobie te wpisy o durakowatych podbitkach ? Chyba już tysiąc przekroczyłeś? Myślę, że możesz się zgłosić do księgi niepotrzebnych rekordów-bo nie widzę powodów byś się ciągle powtarzał,. ostatecznie sam stwierdzałeś. że nikogo nie przekonasz. Sam w końcu też doszedłeś do wniosku, że każdy ma prawo robić z akcjami kupionymi za swoje pieniądze co tylko zechce. A że to innym przeszkadza?
A może więcej jest takich których ucieszą spadki na dacie niż takich co oczekują wzrostów?
Więc dajmy wszystkim się pobawić a Tobie radzę trochę czasu poświęcić na spacery. bo od codziennego przesiadywania godzinami przed klawiaturą w końcu du..a zrobi Ci się kwadratowa i możesz przez to stracić powodzenie u kobiet