na razie 10 K wystarczy, by zjechać o kilka półek
http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/abc
trzech drobnych zrzuciło się chyba po tysiaku i udają, ze jest popyt, byle tylko obronic 3,20...
a na razie do 7 zeta za 2 akcje wciąz troche brakuje i jakoś nie widać tłumu do zakupów niby po taniości...
nawet ci obkupieni po 3,0x mieliby problem z realizacją zysku, bo jak jeden by skeszował swe akcje, to inni już nie znaleźliby chętnych do nakarmienia