Na giełdzie zawsze jest "może...". Pewne to masz 2.5% w banku :)
Gdy ja pisałem o balonie i ubranych leszczykach powyżej 4.20 to ich broniłeś, bo ... 6zł.
Pisałeś tak jakby to było normalne, że ludzie się pakowali po wzroście w ciągu roku o 250%,
bo prezes coś obiecywał.