Może kiedyś jakiś globalny dystrybutor wchłonie ABC zamiast próbować budować w naszej części Europy firmę od 0.
Dziwię się tylko wykres, że kiedyś łykałeś słowa prezesa o 6zł, a teraz nie ufasz Pani Ilonie, gdy zapewnia że wyniki będą dobre i będzie dywidenda.