Dnia 2016-03-14 o godz. 08:49 ~devilek napisał(a):
> mnie też drażniły wpisy wykresa każdego dnia po kilka razy dotyczące identycznej niemalże sytuacji. Teraz się przyzwyczaiłem, mogę to czytać albo i nie i każdy może pisać lub czytać i pisać itp. Dla mnie najważniejsza jest moja inwestycja, wykres mi nieco pomógł spojrzeć bardziej z dystansu. Troszkę mnie oślepił szybki spory zysk i wzrost akcji, obecnie mam inny pogląd na spółkę będąc jej akcjonariuszem. Generalnie w dalszym ciągu uważam że jest do ciekawa spółka i ma potencjał. Często nie jest tak jak wygląda na pierwszy rzut oka.
hmm...
no toś mnie devil zaskoczył...
doceniam i męski szacun więc, żeś nie miał oporu, by to napisać...
w końcu nie musiałeś...
a co do daty - potencjał winien zacząć byc dostrzegany przez rynek po półroczu, pod warunkiem, ze tego głupawe podbitki i dmuchanie balonika przez 1-2 drobnych spekulantów skonczy się
a te mikre wolumeny po lewej na kazdej półce tylko pokazują, jak balonik jest dmuchany...
http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/abc