Dnia 2016-03-15 o godz. 10:41 ~devilek napisał(a):
> ok w takim razie odpowiedz mi na jedno, tylko jedno pytanie. Czy ktoś kto zastosował metodę podbitkową i tylko czeka na zwabienie kapitałodawców ale głównie zależy mu na pozbyciu się papiera ma obecnie więcej czy mniej abc daty ???
powinienes znać moja odpowiedź, ale odpowiem ci, tylko najpierw zdefiniuj, co masz na myśli pisząc "ma obecnie więcej czy mniej abc daty"?
ja uważam, ze ktoś ma dużo daty (blisko lub nawet wiecej niż 100 K) ze srednią w okolicy 3,8x...
bo tylko komuś takiemu opłaca sie (cokolwiek to znaczy) długotrwała gra w obecne podbitki
i myślę, ze ten ktoś w jednym sie przeliczył - w tym, ze fundy wejdą do gry i podkręcą mu kurs oraz wolumen...
A na pewno zaś nie jest to ktoś, kto usiłuje podbitkami akumulować datę