mnie też drażniły wpisy wykresa każdego dnia po kilka razy dotyczące identycznej niemalże sytuacji. Teraz się przyzwyczaiłem, mogę to czytać albo i nie i każdy może pisać lub czytać i pisać itp. Dla mnie najważniejsza jest moja inwestycja, wykres mi nieco pomógł spojrzeć bardziej z dystansu. Troszkę mnie oślepił szybki spory zysk i wzrost akcji, obecnie mam inny pogląd na spółkę będąc jej akcjonariuszem. Generalnie w dalszym ciągu uważam że jest do ciekawa spółka i ma potencjał. Często nie jest tak jak wygląda na pierwszy rzut oka.