Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kupiłem po 11, tanio skóry nie sprzedam. ~Ya 1 2019-02-11 19:29
zaczyna mi sie podobac BOS ~technik 3 2019-02-11 19:11
Na idei może być rzeź ~qwe 5 2019-02-11 18:09
uciekac, z rana sieczka ~mikolaj 3 2019-02-11 16:27
no i jak zwykle ~olek 3 2019-02-11 15:42
piękny straszak kupować 8.50zł ~akcjonariusz 7 2019-02-11 14:54
KUJDA ODCHODZI I DLATEGO WZROSTY ~nkk 1 2019-02-11 13:22
Nie mam pojecia co sie dzieje. ~Olo 5 2019-02-11 11:11
no to w przyszłym tygodniu powitamy 9 z przodu ? czy od razu 10 ? ~xxx 10 2019-02-11 11:02
Ale dlaczego BOŚ rośnie? ~Zosia 5 2019-02-11 08:25
Deutsche Gang BANK ~Neo 1 2019-02-10 18:46
25 do 30 MIL zysku NETTO w Q4 ~bos 12 2019-02-10 17:46
Kredyty Franki ~hm 2 2019-02-09 10:57
PO PRZEJĘCIU PCM CZAS NA B.O.Ś.? ~docent 8 2019-02-08 21:32
Reaerwy ~Hm 3 2019-02-08 21:23
c/wk =1 bank osiągnie dopiero przy poziomie kursu ~JohnDeere 11 2019-02-08 20:00
180 mln zysku netto ~grabos 8 2019-02-08 19:04
to dopiero początek ~mati 2 2019-02-08 18:59
Free flot ~Mikser 2 2019-02-08 17:49
Wolumen 400k ktoś się ładnie zabawił :-) ~Amator 1 2019-02-08 17:18
mały prezes ~qbaka 2 2019-02-08 16:46
kupaka, Where RU? ~bos 5 2019-02-08 12:30
ostatnie słowo naganiania - nikt nie obejmował tych akcji poniżej ~JohnDeere 1 2019-02-08 12:06
Widełki pierwsze już mamy !!! ~Nowy 1 2019-02-08 12:05
dobra , dobiera ~bos 7 2019-02-08 11:56
po niesamowitym rajdzie banków LC BOŚ stał się ~JohnDeere 2 2019-02-08 11:55
Zmiany w akcjonariacie ~mixer 2 2019-02-08 11:49
widły będą , nie wiem czy dziś ~JohnDeere 1 2019-02-08 11:29
7,3-7,5 ~bos 8 2019-02-08 08:51
Dystrybucja akcji przez fund konczy sie na BOS ~Andy 3 2019-02-07 22:36
[x]
BOS -0,10% 9,97 2026-06-23 09:09:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.