Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dystrybucja akcji przez fund konczy sie na BOS ~Andy 3 2019-02-07 22:36
+sfinks ~bos 4 2019-02-07 21:36
Obroty na BOS DUZE !!! ~Andy 1 2019-02-07 21:33
Vol 74k ~Hm 5 2019-02-07 17:13
Fundusze wychodzą ale zaraz wejdą PPK ~hm 11 2019-02-07 11:32
Doing banking ~qbaka 2 2019-02-07 09:36
Pzu + 43 tyś akcj ~Mixer 9 2019-02-07 09:25
Jaka macie srednia ~Strajk 6 2019-02-06 21:25
Rzadko wklejam link, ale chyba jednak pora już na wystrzał Panowie :-) ~Amator 1 2019-02-06 20:10
koniec promo ~bos 5 2019-02-06 18:14
Zainwestował w "Lasy Polskie" i stracił oszczędności życia ~123456 4 2019-02-06 14:11
kolejny kredyt ~qwe 4 2019-02-06 12:18
ciekawo ~qwe 2 2019-02-06 09:34
drzewiane przyklepane ~qbaka 2 2019-02-05 20:08
Wystarczy tylko być normalnym bankiem ~qbaka 1 2019-02-05 14:55
alez trzeba byc uparty ~bos 42 2019-02-05 14:03
Czy warto mówić o obligacjach? ~Hm 8 2019-02-04 07:31
wisielec! ~Kazik 12 2019-02-03 20:37
zaczyna się ~qbaka 3 2019-02-03 11:50
OFE PZU posiada ponad 21 mln akcji BOS i żadnej akcji ALTUS ~JohnDeere 2 2019-02-02 22:12
Coś tam działają........ ~mako 2 2019-02-02 14:40
odpisy OZDE do odwrocenia , liczymy ~bos 8 2019-02-02 10:51
zmiana kodu na 7 i juz tylko wyzej ~bos 9 2019-02-01 11:28
moim zdaniem te akcje trzeba poprostu miec krzysnydyktatorgield 20 2019-02-01 07:18
masochistę z BOŚa zachęcam do wywalenia aż do 6,45 ~JohnDeere 7 2019-01-31 14:41
GNB- ryzykiem dla BOSia? ~docent 17 2019-01-31 10:28
koszty ustawy frankowej bez Boska ~bos 4 2019-01-30 14:10
taśmociągnięcie ~qbaka 1 2019-01-30 08:58
wyciskanie ~bos 10 2019-01-29 22:33
Getin juz 100 % na plusie od swojego historycznego minimum ~qbaka 12 2019-01-29 17:46
[x]
BOS -0,50% 9,93 2026-06-23 16:22:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.