na horyzoncie,akcji 90mln wiec wskaznik C/Z=4 przy cenie 8 zl,sypania przy 10zl tez nie bedzie bo emisje obejmowali instytucjonalni a jesli juz to nie przy tej cenie,nominal 10zl,a jesli wiatraki wroca do laski o przejeciu nie wspomne.........20 ZL poprosze zanim nie rozmyslilem sie to nie Getiny ktore trzeba reanimowac