Forum giełdowe spółki BOŚ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
I jak dzisiaj ?:-) ~Bajkopisarz 13 2019-02-20 16:32
Teraz konsekwentnie do przodu aby poucinać paluszki DT ~mako 1 2019-02-20 15:22
Proszę wsiadać :D ~konduktor 2 2019-02-20 14:30
Bos-Chodzik-Tpe ~endrzej 6 2019-02-19 22:00
info,czy to ważne? ~Bolek 8 2019-02-19 19:18
zaraz mocny up ~bos 21 2019-02-19 16:04
tauron odwrócił rezerwy na wiatraki - czy zrobi to BOS? ~bos_nieorginalny 7 2019-02-19 09:45
fundamenty w natarciu ~grabos 2 2019-02-17 14:10
Podbijanie kursu dwoma akcjami. ~Olo 8 2019-02-15 20:37
tak moze byc ~gr 11 2019-02-15 09:04
Dymisja KUJDY pociągnie BOŚ na dołki. ~fin 13 2019-02-14 21:56
100k po 20zl bylo i nie ma ~hm 1 2019-02-14 16:51
zaczynają grubiej sypac ~hm 3 2019-02-14 16:45
Walentynki ~Bolek 1 2019-02-14 15:18
Ani kupujacych ani sprzedajacyh ~Hm 4 2019-02-14 14:52
Czy jest szansa na korbę w dniu dzisiejszym ? ~Prezydęt_Komorowski 10 2019-02-14 13:26
spadająca gwiazda! ~Bolek 10 2019-02-14 13:12
polonez ~Zabłocki 1 2019-02-14 12:06
powolna zwała się szykuje ~bos_nieorginalny 4 2019-02-14 10:41
Chodzik ala Polonez i Gartley nie doskonały, 25% w plecy ;-) ~Zuberek 3 2019-02-13 20:04
REZERWY ~LUKAS3 4 2019-02-13 07:52
USA na plusie u nas jutro tez ~Hm 8 2019-02-12 22:20
Prawie 500k obrót w troszkę ponad godzinę ŁaŁ ~hm 25 2019-02-12 21:42
luka do zamkniecia ~bos 17 2019-02-12 19:51
Jutro kupię w okolicy 8zł :) ~Ja 4 2019-02-12 17:25
25k kupno na 60k sprzedaz ~Amator 9 2019-02-12 11:57
najpierw +13% wczoraj +4% ile dziś będzie? ~Amator 2 2019-02-12 11:14
12.02.2019 plus 30% ~Hm 4 2019-02-12 08:21
mistrzostwo manipulacji kursem w 2 dni z 6,90 na 8,90 ~taaki 12 2019-02-12 07:32
UP ~Ważny 1 2019-02-11 19:52
[x]
BOS -0,20% 9,98 2026-06-22 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.