| I jak dzisiaj ?:-) | ~Bajkopisarz | 13 | 2019-02-20 16:32 |
| Teraz konsekwentnie do przodu aby poucinać paluszki DT | ~mako | 1 | 2019-02-20 15:22 |
| Proszę wsiadać :D | ~konduktor | 2 | 2019-02-20 14:30 |
| Bos-Chodzik-Tpe | ~endrzej | 6 | 2019-02-19 22:00 |
| info,czy to ważne? | ~Bolek | 8 | 2019-02-19 19:18 |
| zaraz mocny up | ~bos | 21 | 2019-02-19 16:04 |
| tauron odwrócił rezerwy na wiatraki - czy zrobi to BOS? | ~bos_nieorginalny | 7 | 2019-02-19 09:45 |
| fundamenty w natarciu | ~grabos | 2 | 2019-02-17 14:10 |
| Podbijanie kursu dwoma akcjami. | ~Olo | 8 | 2019-02-15 20:37 |
| tak moze byc | ~gr | 11 | 2019-02-15 09:04 |
| Dymisja KUJDY pociągnie BOŚ na dołki. | ~fin | 13 | 2019-02-14 21:56 |
| 100k po 20zl bylo i nie ma | ~hm | 1 | 2019-02-14 16:51 |
| zaczynają grubiej sypac | ~hm | 3 | 2019-02-14 16:45 |
| Walentynki | ~Bolek | 1 | 2019-02-14 15:18 |
| Ani kupujacych ani sprzedajacyh | ~Hm | 4 | 2019-02-14 14:52 |
| Czy jest szansa na korbę w dniu dzisiejszym ? | ~Prezydęt_Komorowski | 10 | 2019-02-14 13:26 |
| spadająca gwiazda! | ~Bolek | 10 | 2019-02-14 13:12 |
| polonez | ~Zabłocki | 1 | 2019-02-14 12:06 |
| powolna zwała się szykuje | ~bos_nieorginalny | 4 | 2019-02-14 10:41 |
| Chodzik ala Polonez i Gartley nie doskonały, 25% w plecy ;-) | ~Zuberek | 3 | 2019-02-13 20:04 |
| REZERWY | ~LUKAS3 | 4 | 2019-02-13 07:52 |
| USA na plusie u nas jutro tez | ~Hm | 8 | 2019-02-12 22:20 |
| Prawie 500k obrót w troszkę ponad godzinę ŁaŁ | ~hm | 25 | 2019-02-12 21:42 |
| luka do zamkniecia | ~bos | 17 | 2019-02-12 19:51 |
| Jutro kupię w okolicy 8zł :) | ~Ja | 4 | 2019-02-12 17:25 |
| 25k kupno na 60k sprzedaz | ~Amator | 9 | 2019-02-12 11:57 |
| najpierw +13% wczoraj +4% ile dziś będzie? | ~Amator | 2 | 2019-02-12 11:14 |
| 12.02.2019 plus 30% | ~Hm | 4 | 2019-02-12 08:21 |
| mistrzostwo manipulacji kursem w 2 dni z 6,90 na 8,90 | ~taaki | 12 | 2019-02-12 07:32 |
| UP | ~Ważny | 1 | 2019-02-11 19:52 |