Dla tych co się mało znają na giełdzie, i żeby nie dali się zmanipulować to dwa zdania napiszę o co chodzi.
Po prawie dwóch latach korekty na swig80 ten indeks właśnie odbija i odbicie będzie trwało ok 3 miesięcy, nie dłużej.
Jak zawsze odbijają najmocniej te, które weszły w największą korektę jak i te wartościowsze spółki. Tyle w temacie, pozdrawiam i życzę pokaźnych zysków.