zabawa kursem moze skonczyc sie tym ze wielu moze nie uzupelnic powtornie portfela akcjami na tym poziomie,fundamentalnie powinien obecnie kosztowac 15-20 zl ,w 2019r zysk netto powinien wzrosnac o 50% czyli dodatkowe 50% o odpisach nie wspomne...mozna inwestowac rozwaznie lub glupio bawic sie co osoba to i inne podejscie...